cvičení pro radost a zdraví

Mgr.Ilona Výtisková

studio Energiv
Marešova 642/2
Praha - Černý Most
+420 773 217 231
energiv@seznam.cz

Informace o MNĚ

Ve studiu Energiv nabízím poradenství z oblasti zdravého životního stylu. Zabývám se  výživou, pohybem, relaxací. Každému klientovi vytvářím programy na míru.K posouzení složení těla a komplexnímu vyhodnocení používám přístroj InBody230. Výsledky mi slouží k vytváření jídelníčků a pohybových programů. Ve studiu lze  cvičit pilates, jogu a nově  pořádám kurzy Tajemství pánevního dna I. metodou 3x3 ( více  na  www.skolapanevnihodna.cz). V rámci redukčních programů nabízím výuku Nordic walkingu. Lze u mne  zakoupit hole na Nordic walking. V případě  zdravotních problémů poskytuji také měření energetických drah Supertonikem.

To, co učím , je  i mně vlastní a  věřím, že  příklad je nejlepší motivací pro vaši snahu něco změnit a dojít vaší cestou k šťastnému, zdravému a spokojenému žití.

Těším se na  vás, neváhejte mne  kontaktovat.

Energiv - studio zdravého životního stylu -  InBody centrum - Energy konzultační centrum - Supertronik - Nordic  walking - Tajemství pánevního dna podle západu a  východu metodou 3x3 - osobní tréninky na míru


Studio Energiv

nabízí příjemné prostředí pro klienty, kteří mají zájem o individuální přístup jak pro konzultace z oblasti zdravého životního stylu, tak pro cvičení. Vždy se těším na setkání s novým klientem a ještě více  na opětovné setkání, kdy  přichází člověk, který pochopil a  udělal změnu z vlastního rozhodnutí a ta změna  je vidět  nejen na vzhledu fyzickém, ale  i v rovině emoční. Přichází a  odchází s  úsměvem na tváři a s pozitivní myšlenkou:) A, to je mi odměnou a přináší mi mi velké uspokojení z Mé práce pro vás.

V oblasti wellness - výživa, fitness, relaxace, pozitivní přístup k životu, pracuji již mnoho let. Neustále se  vzdělávám a jsem stále  obohacována  o nové poznatky z této oblasti, které pak s radostí předávám dál, vám, mí milí klienti:)

Aktuálně jsem se stala certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna. Pokud  máte  zájem o individuální lekce, kurz či seminář, neváhejte  mne  kontakovat.

Mgr.Ilona Výtisková, energiv@seznam.cz, mobil 773 217 231